location_small.jpgFungujeme pre vás už od roku 2018 a sme radi, že si tento koncept, ktorý odráža trendy na slovenskom aj svetovom trhu, našiel svoje miesto aj v bratislavskej Petržalke.

Na dvoch poschodiach vám prinášame širokú paletu obchodov a služieb, spolu s bezproblémovým parkovaním, kde je samozrejmosťou i nabíjacia stanica pre elektromobily.

Na prízemí našej tržnice vybavíte pohodlne a rýchlo svoje pravidelné nákupy. Sedem dní v týždni sú otvorené moderné slovenské potraviny KRAJ, ktoré okrem bežných potravín ponúkajú aj výrobky regionálnych dodávateľov, či výber zdravého sortimentu pre vegánov, výrobky bez lepku a laktózy. Milovníci zahraničnej kuchyne si prídu na svoje v talianskom rodinnom obchode Mamma Mia, alebo si môžu pochutnať na špecialitách v ázijskom bistre.

Okrem trhovníkov so slovenskou zeleninou a ovocím tu ešte nájdete farmárske produkty, lekáreň, trafiku, drogériu či kvetinárstvo.

Nezabudli sme ani na našich najmenších, pre deti je pripravený detský kútik a veselé vozidielka.

Druhé poschodie ponúka profesionálne služby kaderníctva a nechtového štúdia, ako aj novootvorenú fitness zónu FIT ZONE, pre skupinové aj individuálne tréningy.

Tešíme sa na vašu návštevu!


Moderná mestská tržnica

Moderná mestská tržnica

Miesto pre pravidelný rodinný nákup

Miesto pre pravidelný rodinný nákup

Gastronómia

Gastronómia

Bezproblémové parkovanie

Bezproblémové parkovanie